In de buurt (Leiden) bij Noir Home
Word jij heel gelukkig van het restylen van je huis met nieuwe plantjes, kaarsjes en meubels? Dan hebben wij een nieuw adresje voor jou om te checken. Woonwinkel Noir is sinds deze week geopend in Leiden.
Sinds deze week open
Eigenaresse van deze nieuwe hotspot is de Leidse Noir. Ze heeft een aantal weken in het pand aan het Levendaal 83 moeten klussen om het helemaal naar haar zin te maken. Woensdag 16 april was het eindelijk zover en ging ze open voor publiek. Ze vertelt ons: “Ik heb tot nu toe alleen maar hele positieve reacties gehad en daar word ik heel blij van.”
Noir
Wat kunnen we allemaal verwachten in woonwinkel Noir? “Het is een klein woonwinkeltje. De ruimte is 55 vierkante meter en ik verkoop vooral veel woonaccessoires, planten en ook koffie to go.